Održano savjetovanje odraslih voditelja i Sabor SIH-a

//Održano savjetovanje odraslih voditelja i Sabor SIH-a

Sunčani vikend u Crikvenici 14.-16. ožujka .2014. Sudjelovalo je 105 odraslih voditelja i volontera iz 45 izviđačkih udruga Saveza izviđača Hrvatske. Subota jutro je bila rezervirana za aktualno prijepodne i razgovore s dužnosnicima SIH-a.

U subotu popodne održane su prezentacije šatora tvrtke koja proizvodi šatore za potrebe izviđača u Sloveniji, prijedloga Zakona o financijskom poslovanju i računovodstvu neprofitnih organizacija, te prijedloga novog Zakon o udrugama i prijedlog novog pravilnika o višednevnim aktivnostima. Prezentiran je sporazum DUZS-a i SIH-a, novi pristup naobrazbi mladih voditelja i poziv na 10. zborovanje SIH-a u Koprivnici. Predsjednik SIH-a prezentirao je implementaciju novog programa.

U nedjelja 16. ožujka .2014. održan je Sabor Saveza izviđača Hrvatske.

Fotografije sa savjetovanja.

Info-team