Na Smotri će se okupiti izviđači iz cijele Hrvatske te gosti iz susjednih zemalja – izviđači drugih nacionalnih Saveza.

Cilj ove jubilarne Smotre prezentacija je izviđačkog pokreta kroz programske sadržaje i niz zanimljivih radionica. Smotra je sjajna prilika za druženje, približavanje, razmjenjivanje izviđačkih iskustava te neformalno obrazovanje djece i mladih.

Cijena sudioničkog paketa: 300,00 kn
(paket uključuje: uređenu livadu, infrastrukturu – vodu, kemijski wc, struju, odvoz smeća, troškove osiguranja, te zanimljive promo materijale)

Smotra je zamišljena kao skup samostalnih logora – prehranu i prijevoz sudionika organiziraju udruge same.

S veseljem pozivamo sve udruge Saveza izviđača Hrvatske
da sudjeluju na 10. smotri SIH-a

Tijekom Smotre, vaši članovi imat će priliku bolje se upoznati te izmjeniti izviđačka iskustva s vršnjacima iz Hrvatske, Europe i susjednih zemalja te učestvovati u mnoštvu aktivnosti koje se trudimo pripremiti.

Podijeli ovu objavu s prijateljima >