This event has passed.

Betlehemsko svjetlo ove godine predajemo u Zagrebačkoj katedrali 16.12., a preuzimamo ga u Linzu.
Za sve one koji su zainteresirani putovati u Linz se ide na  jedan dan.
U Linz krećemo u subotu 15.12. u 02:00 sati ujutro ispred Mimare.
Po dolasku u Linz  je predviđen obilazak i razgledavanje grada, a nakon toga u 14:00 sati sudjelujemo na misi preuzimanja Betlehemskog svjetla.
Nakon mise se ide na ručak, a nakon toga se vraćamo  u Zagrebu. U Zagreb bi trebali stići u subotu oko 22.00 sata.
Cijena puta je 100 kn. Iz jedne udruge može se maksimalno prijaviti 5 članova, a krajnji rok prijave je 02.12.

Za sve udruge koje na Betlehemsko svjetlo žele putovati vlakom osiguran je popust od 50% na redovnu cijenu karte.
Kako bi mogli ostvariti popust u Ured Saveza treba javiti sljedeće informacije najkasnije do 06.12.:
Ime i kontakt vođe puta, broj putnika, polazna stanica i datum polaska i datum povratka.

Ukoliko imate želju prespavati u Zagrebu s 15./16.12. Savez ima osiguran smještaj za spavanje na prostoru Zagrebačkog velesajma.
Broj mjesta je ograničen pa vas molimo da se za spavanje javite što prije na sih@sih.hr .  Savez osigurava ležaljke dok vi sa sobom morate ponijeti vreće za spavanje. Krajnji rok za prijavu noćenja je 06.12.

Molimo udruge da kandidiraju nekoga od svojih članova za nošenje fenjera s Betlehemskim svjetlom u Katedralu. Za predloženog kandidata treba obrazložiti zašto baš on zaslužuje imati čast unijeti Betlehemsko svjetlo u Katedralu. Molimo da svoje prijave pošaljete do 04.12. na mail sih@sih.hr

Također  sve udruge koje trebaju plakate za Betlehemsko svjetlo da nam se jave oko količine plakata koju trebaju, zagrebačke udruge molim da plakate preuzmu u Uredu Saveza.