Savjetovanje odraslih voditelja 2018.

//Savjetovanje odraslih voditelja 2018.
  • This event has passed.

Sudionici savjetovanja

Savjetovanje je namijenjeno prije svega osobama ovlaštenim za zatupanje udruga, članovima upravljačkih tijela udruge i imenovanim predstavnicima na Saboru SIH-a.

Za kvalificirano sudjelovanje potrebno je poznavati djelovanje Saveza izviđača Hrvatske, osnove Statuta i ostale normativne akte Saveza, te zakonske i pod-zakonske akte koji se odnose na rad udruga civilnog društva, volontiranje, neprofitno računovodstvo, i rad s djecom i mladima.

Program savjetovanja

Detaljni dnevni red i program Savjetovanja bit će naknadno objavljeni, nakon što dobijemo potvrdu od svih predavača.

Najavljene teme Savjetovanju su:

• Sve o Erasmus + programu
    • Ideje i prijedlozi za
      pripremu SOK-a,
      regionalnih susreta i
      Šumske škole
    • Zborovanje 2018 – kratka prezentacija programa i lokacije
    • Pregled zakonskih obaveza udruga
    • Ideje i prijedlozi za unaprjeđenje Programa Saveza
    • Korištenje društvenih mreža u cilju prezentacije izviđačkog pokreta
    • E-scout – prijedlozi za unaprjeđenje aplikacije
    • Fotografiranje u izviđačkom pokretu
    • Što dovodi do konflikata i kako ih riješiti
    • Izviđači u zajednici –
      suradnja s jedinicama
      lokalne samouprave i
      civilnim sektorom
    • Organizacija izviđačkih
      natjecanja

Sudionička taska i prijave

Sudionička taksa za sve sudionike uključuje organizacijske troškove i radne materijale, a razlikuje se ovisno o odabiru željene opcije smještaja i prehrane. Opcije označene slovom “M” uključuju noćenje i obroke, dok opcije označene slovom “O” uključuju samo obroke.

Noćenje i obroci

Samo obroci

Prijavite se do:
31.01.2018.
Hrs
Min
Sec

Prijavom se smatra ispunjen prijavni obrazac i uplaćena taksa. Taksu je potrebno uplatiti najkasnije do 31. siječnja 2018. godine na IBAN Saveza izviđača Hrvatske

HR2524020061100071437

Pod svrha uplate upišite naziv aktivnosti “Savjetovanje odraslih voditelja 2018“.

ONLINE PRIJAVA ZA SOV 2018.