This event has passed.

TKO MOŽE SUDJELOVATI?

Tečaj za vođe družina/sekcija

Tečaj je namjenjem svim redovno registiranim članovima Saveza izviđača Hrvatske koji imaju:

• navršenih minimalno 16 godina i

• završili su SIH-ov tečaj za mlade voditelje

Tečaj za načelnike udruga

• navršenih minimalno 18 godina i

• završili su SIH-ov tečaj za vođe družina

Rok za prijave je
31.01.2017.
Hrs
Min
Sec
Nakon isteka roka za prijave prijeve nisu moguće.

Prijavom se smatra ispunjena elektronska prijavnica te uplaćena sudionička taksa na žiro račun Saveza:

HR2524020061100071437

U polje “Opis plaćanja” potrebno je upisati “Tečaj za odrasle voditelje 2017.”, a u polje “Poziv na broj odobrenja” matični broj udruge u SIH-u.

SUDIONIČKA TAKSA

Opcija 1

220,00Kn
  • subota – nedjelja

Opcija 2

300,00Kn
  • petak – nedjelja

DOLAZAK SUDIONIKA

Sudionici koji dolaze u petak dužni su doći između 19:00 i 22:00 sata, osim u iznimnim slučajevima, o kojima su dužni prethodno obavijestiti Ured Saveza.

Sudionici koji dolaze u subotu dužni su doći najkasnije do 9:00 sati. Program završava u nedjelju oko 14:00 sati.

PROGRAM TEČAJA

Vođe družina/sekcija će tijekom vikend-tečajeva proći teorijski dio osposobljavanja kako bi na Šumskoj školi mogli odraditi praktičan dio. Između vikend-tečajeva imati će praktične zadatke koje trebaju odraditi u svojim udrugama uz nadzor mentora.

Načelnici udruga će kroz vikend-tečajeve proći teorijski dio osposobljavanja te praktične zadatke (osobne i grupne projekte).

NAPOMENA

Drugi i treći vikend-tečaj za odrasle voditelje održat će se u ožujku i travnju 2017. godine. Sve detalje o mjestu održavanja i kotizaciji dobit ćete naknadno.

Kontakt osoba je Jasna Milašinović – načelnica za naobrazbu.