This event has passed.

Misa preuzimanja Betlehemskog svjetla održati će se u Beču je 10. prosinca 2016. Ukoliko ste zainteresirani za putovanje u Beč javite se što prije Uredu Saveza. Cijena prijevoza autobusom je 220 Kn, a noćenje kod bečkih izviđača s petka na subotu se plaća na lokaciji noćenja 2,50 EUR po osobi.

Svjetlo u Zagrebačku katedralu donosimo 11. prosinca 2016. godine. Za dolazak na doček Betlehemskog svjetla u Zagreb, Hrvatske željenice su izviđačkim udrugama Saveza odobrile 50% popusta na prijevoz vlakom. Svi koji žele koristiti povoljiniju cijenu prijevoza do 27.11. dostavite u Ured Saveza sljedeće podatke:

• ime i kontakt vođe puta,
  • broj putnika
  • polazišni kolodvor.

Sve udruge koje trebaju plakate za najavu donošenje Betlehemskog svjetla u lokalne župe javite se Uredu Saveza s potrebnom količinom plakata.