This event has passed.

Drugo kolo Izviđačke lige za starije izviđače i planinke održati će se na već poznatom natjecanju “JIN-JANGOdreda izviđača pomoraca “Jadran” iz Splita. Natjecanje se održava od 3. do 5. ožujka 2017. godine u mjestu Divulje, nedaleko Trogira. Smještaj natjecatelja je u čvrstim objektima, ali potrebno je ponijeti podlošku za spavanje (“karimat”).

Sudionici i sastav ekipa

Natjecatelji mogu biti registrirani članovi Saveza izviđača Hrvatske koji u 2017. godini navršavanju 16. godina i stariji. Ekipa se sastoji od 4 ili 5 članova koji mogu biti oba spola.

Dolazak sudionika

Služebeno otvaranje natjecanja je u subotu 4. ožujka u jutarnjim satima, a zatvaranje u nedjelju 5. ožujka oko 13:00 sati. Dio natjecateljskih disciplina održati će se u petak, pa planirajte svoj dolazak u petak 3. ožujka 2017. najkasnije do 20:00 sati.

Prijava ekipa i sudionika

Prijave do:
19.02.2017.
Hrs
Min
Sec

Prijave se primajnu na e-mail uprava@oip-jadran.hr najkasnije do 19. veljače 2017. Prijavom se smatra ispunjena elekrtonska kopija prijavnog obrasca ekipe i uplata predujem od 100,00 kn po ekipi. U slučaju neoprevadanog otkaza ili ne doslaka na natjecanje predujem se ne vraća.

Kotizacija za natjecanje iznosi 120,00 kn po sudioniku za uplate izvršene do 19. veljače 2017. Za uplate nakon navedenog datuma iznosi 150,00 kn po sudioniku.

Po doslaku na natjecanje ekipa mora organizatoru predati:

Natjecateljske discipline

Natjecateljske discipline se zasnivaju na propozicijma DION-a i DIO-a, uz male prilagodbe organizatora. Detalje pogledajte u Propozicijama natjecanja.

Obrasci i propozicije natjecanja

Preuzmite Propozicije natjecanja i potrebne obrasce za prijavu ekipe i suglasnog roditelje maloljetnih članova za sudjelovanje na natjecanju:

Za sva pitanja možete pisati na e-mail adresu: uprava@oip-jadran.hr ili nazvati organizatore na:

• George Juraj Perišin, starješina natjecanja – mob. 097/6699 123

• Marija Jurić, načelnica natjecanja – 091/5871 783