This event has passed.

Sudionici savjetovanja

Savjetovanje je namijenjeno prije svega osobama ovlaštenim za zatupanje udruga, članovima upravljačkih tijela udruge i imenovanim predstavnicima na Saboru SIH-a.

Za kvalificirano sudjelovanje potrebno je poznavati djelovanje Saveza izviđača Hrvatske, osnove Statuta i ostale normativne akte Saveza, te zakonske i pod-zakonske akte koji se odnose na rad udruga civilnog društva, volontiranje, neprofitno računovodstvo, i rad s djecom i mladima.

Program savjetovanja

Detaljni dnevni red i program Savjetovanja bit će naknadno objavljeni, nakon što dobijemo potvrdu od svih predavača.

Najavljene teme Savjetovanju su:

• Sve o Erasmus + programu
    • Ideje i prijedlozi za
      pripremu SOK-a,
      regionalnih susreta i
      Šumske škole
    • Zborovanje 2018 – kratka prezentacija programa i lokacije
    • Pregled zakonskih obaveza udruga
    • Ideje i prijedlozi za unaprjeđenje Programa Saveza
    • Korištenje društvenih mreža u cilju prezentacije izviđačkog pokreta
    • E-scout – prijedlozi za unaprjeđenje aplikacije
    • Fotografiranje u izviđačkom pokretu
    • Što dovodi do konflikata i kako ih riješiti
    • Izviđači u zajednici –
      suradnja s jedinicama
      lokalne samouprave i
      civilnim sektorom
    • Organizacija izviđačkih
      natjecanja

Sudionička taska i prijave

Sudionička taksa za sve sudionike uključuje organizacijske troškove i radne materijale, a razlikuje se ovisno o odabiru željene opcije smještaja i prehrane. Opcije označene slovom “M” uključuju noćenje i obroke, dok opcije označene slovom “O” uključuju samo obroke.

Noćenje i obroci

Samo obroci

Prijavite se do:
31.01.2018.
Hrs
Min
Sec

Prijavom se smatra ispunjen prijavni obrazac i uplaćena taksa. Taksu je potrebno uplatiti najkasnije do 31. siječnja 2018. godine na IBAN Saveza izviđača Hrvatske

HR2524020061100071437

Pod svrha uplate upišite naziv aktivnosti “Savjetovanje odraslih voditelja 2018“.