Kao što znate, ove godine nas u naobrazbi čeka mnogo aktivnosti. Godinu započinjemo regionalnim tečajevima naobrazbe za mlade voditelje koji nam već polako kucaju na vrata. Prijave su završile, a na tečaju za mlade voditelje sudjeluju:
- OIP Kantrida
- OI Sjever-jug
- OI Istra
- OI Kamengrad
- OI Hrvatsko zagorje
- OI Jelen
- OI Plavi pingvin
- OI MP
- DI Golub mira
- IO Kupa
- OI Jarun
- IK Javor
- OI Slavonski hrast
- OI Klasje
- UIP Mihljevica
- OIP Jadran
- SK Marjan
- SK Split
- OI Sirius
- OI Javor
- OIP Uljanik
Ukupno je na tečaj prijavljeno 79 mladih voditelja. Prvi vikend-tečajevi za regiju Jug, regiju Istok te regije Zagreb i Centar održavaju se krajem siječnja pa ovih dana na svoje e-mail adrese očekujte zadnje upute od voditelja/ica tečajeva.
Tečaj za vođe družina održava se zajedno sa Seminarom za operativne voditelje, u Selcu, 13. i 14. veljače. Podsjećam da su prijave za obje aktivnosti do kraja siječnja pa ako još niste prijavili svoje voditelje napravite to uskoro.
Svima želim puno rada, novih znanja i vještina te zabave na tečaju!
Uz izviđački pozdrav Budi Pripravan!
Jasna Milašinović
načelnica za naobrazbu SIH-a
