InformacijeUdruga izviđača Omiš Vas Obaviještava o 12. susretu brđana Saveza izviđača Hrvatske. Dolazak u petak, 10.10.2014. u večernjim satima, odlazak u nedjelju, 12.10.2014., cijena susreta je 350,00 kn po članu ekipe.

U cijeni je uračunato :

• Hrana: večera u petak, doručak i ručak u subotu i doručak i  ručak  u nedjelju
  • Smještaj: kamp kučice i apartmani (nema smještaja u šatorima)
  • Nagrade
  • Zdravstvena skrb-stručna
  • Majice, još ponešto
  • Ostalo
  • UPOZORENJE:

• Program ćete dobiti po dolasku na 12. susret brđana.
    • Nekuhana hrana, koja će se prezentirati iz svakog kraja Lijepe naše neće se poslije spremati, nego će se stavljati na posebno označena zajednička mjesta, da se ne baca, nego će se moći konzumirati tijekom noći i doručkovati u nedjelju
    • Kuhana jela također će se stavljati na za to određena mjesta za kasniju konzumaciju.
    • Otvorena pića također se stavljaju na određeno mjesto.. dalje znate…

NEMA PAKIRANJA I BACANJA HRANE, SVE OSTAJE NA OZNAČENIM MJESTIMA ILI DO ZAVRŠETKA RUČKA TAKO DA BI MOGLI SVI  UŽIVATI U VAŠIM DELICIJAMA.

PREDZADATAK: OBAVEZNO DONIJETI  NEŠTO  AUTENTIČNO ZA KRAJ IZ KOJEG DOLAZITE!!!!

Nešto o ekipama na natjecanju:

• SASTAV EKIPA:
    –       1 vozilo-1 ekipa
    –       Vozilo može biti kombi
    –       Nije moguće sastaviti ekipu iz dva ili više vozila LPRAVO SUDJELOVANJA: –  BrđaniKONTAKTI:  –  Prijava i informacije – Amalia Matajčić – amatajcic@gmail.com, ; ili na broj mobitela 091 563 3259O UPLATAMA i PRIJAVAMA:
    –       Uplata akontacije 150,00 kn po članu do 25.08.2014.
    –       Uplate obaviti na IBAN Udruge izviđača Omiš  HR1523300031100062853
    –       (MOLIMO POD „SUBJECT“ U DOPISU NAVEDETE 12. SUSRET BRĐANA)

– Prijava ekipa (dokument za download)

Nove obvijesti prijavljene ekipe dobiti će na mail po prijavama ekipa !!!
Još nešto VAŽNO VAŽNO VAŽNO !!!!!!

Ne smije se koristiti vatra na otvorenom prostoru ,pa se za pripremu gastro prezentacije prilagodite situaciji, tj. koristite «plin opcije».

Pozdravljaju Vas  Omišani !!!