InformacijePoziv izviđačima volonterima, dobre volje koji su spremni pomoći SIH-u na način da se uključe u rad postojećih timova.

Željeli bi se baviti razvojem novog ili starog programa, javite se timu za program na e-mail adresu…program@sih.hr.

Željeli bi se baviti naobrazbom, javite se timu za naobrazbunaobrazba@sih.hr.

Imate li kakvu ideju ili savjet za tim za financiranje šaljite mail na financije@sih.hr.

Oduvijek ste se željeli baviti fotografiranjem, novinarstvom ili izvještavanjem, javite se timu za informiranje  na informiranje@sih.hr.

Zanimaju vas vanjski odnosi, javite je timu za vanjske odnosevanjski-odnosi@sih.hr.

Željeli bi pomoći timu za međunarodnu suradnju, pišite na medjunarodna@sih.hr.

Željeli bi sudjelovati u PR aktivnostima SIH-a i kamera vas voli? Javite se na mail pr@scouts.hr.

Ne želite biti dio nekog tima no možete pomoći na neki drugi način? Poznajete nekoga tko bi mogao izviđačima osigurati popust na kupnju poljskih kreveta? Super! Mislite da bi vaš poznanik mogao izaći u susret te članovima organizacije osigurati povoljnije majice i tisak? Još bolje.  Zanima vas kajakarenje i mogli biste odvoditi radionicu ili plovidbu? Pa to je krasno. Ne stignete pored logora i drugih obveza u udruzi ići po terenima, ali zato možete odvojiti vremena da pripremite aplikaciju za pametne telefone o preživljavanju u prirodi, ili „pročešljati“ neki pravilnik za eventualne propuste i proturječnosti?
U tom slučaju svoj mail šaljite na volonteri@sih.hr!

Bez obzira na to možete li odvojiti pola sata na mjesec ili dva sata na tjedan SIH vas treba!

Darija Kralj

Tajnica, Savez izviđača Hrvatske /